Sprey polyurea timi

Sprey polyurea timi ile polyurea sisteminin onarım, izolasyon ve yalıtım konusunda dünyadaki en son teknolojidir ve neme duyarsız, elastik, hızlı kürlenen kaplama sistemidir. Uygulandığı alanı korozyon ve aşınmalardan koruyarak su izolasyonu sağlar.

Ultra Viole(UV) ışınlarına en uzun süre dayanan malzeme olması, esneklik payının yüksek olması ve yüksek trafiğe elverişli olması polyurea kaplama sisteminin tercih edilmesinin en önemli unsurlarındandır. Sprey Polyurea kaplama sistemi püskürtülerek uygulandığından ek yeri oluşturmaz, % 500’ ün üstünde esneklik ve mükemmel aşınma dayanımını sağlar.

blank

Bu yüzden tercih ve hızlı gerçekleşen uygulamasıyla zamanın çok önemli olduğu otel, fabrika,gibi hızlı servise açılacak alanlarda kesin çözüm sağlar. Polyurea Kaplama diğer geleneksel yalıtım malzemeler ile yapılan uygulamalara kıyasla, yalıtım ve kaplamada kullanıma dayalı deformasyonları, problemleri sıfıra indirir.

Diğer yalıtım malzemelerinin maliyeti düşük olduğundan tercih edilebilir fakat ileriye yönelik daha ciddi maliyetlere ve ciddi hasarlara neden olur. Sprey polyurea timi bu tip problemlerle karşılaşmamak için işe başlamadan doğru karar vermek gerekir. Sprey polyurea uygulaması maliyet konusunda diğer ürünlerden pahalı gibi görünse de fiyat zaman performansında büyük bir avantaj sağlamaktadır.

POLYUREA KAPLAMA AVANTAJLARI Sprey polyurea timi uygulaması ve hızlı kürlenme ile personel ve zaman tasarrufu sağlar. Beton, çelik, ahşap, plastik gibi bir çok yüzeye uygulanabilir. Bir çok solvent, kimyasal ve aside karşı dayanıklıdır. Püskürtme sistemiyle ekyersiz uygulanır. Mükemmel su yalıtımı sağlar.

blank

Tüm yatay ve dikey yüzeylere uygulanabilir. UV dayanımı son derece yüksektir. Yüksek darbe ve aşınma dayanımına sahiptir. Elastiktir, çatlama yapmaz. POLYUREA UYGULAMA ALANLARI Sprey polyurea timi, su deposu iç ve dış polyurea kaplama Endüstriyel alanların zeminlerine polyurea kaplaması Araç kasalarına polyurea kaplaması.

 • Teraslarda polyurea kaplama Havuz ve göletlerde polyurea kaplaması
 • Otopark zemin polyurea kaplama
 • Tank ve boru polyurea kaplama
 • Korozyona karşı korunacak metalleri polyurea kaplaması.
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?