Enjeksiyon su yalıtım kaplaması

29.01.2022
14
30 EURO KG 280.00 TL

Enjeksiyon su yalıtım kaplaması ile bina oturmaları veya binanın yer sarsıntısından oluşan kılcal çatlakların enjeksiyonla su yalıtımı yapıyoruz. Enjeksiyon sitemi ile çatlakların içine enjekte edilen su yalıtım malzemesi ile ara boşluklar doldurulmaktadır.

Özel 300 veya 500 bar basıncında makine sistemleri ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Enjeksiyon su yalıtım kaplaması oldukça zaman dan ve her koşulda uygulama yapılmaktadır. Çatlakların veya kılcal çatlağın içine enjekte edilen su yalıtım kaplaması bine veya betonarme yüzeylerin çatlağı devam edildikçe su kaçağı devam eder.

blank

Çatlak beton yüzeylerin su sızdırmasına son!

Sprey izolasyon enjeksiyon sistemleri.

Enjeksiyon su yalıtım kaplaması geçici bir su yalıtım kaplamasıdır. Bu yalıtım kaplaması çatlak beton yüzeyde devam ettikçe su sızdırmazlık istenilen şekilde yapılamaz. Yer sarsıntısı veya bina oturmasından dolayı beton çatlağı yıllar geçtikçe oluşuma maruz kalır.

Enjeksiyon betonun kalınlına veya betondaki neme göre de hem malzeme hemde uygulama detayı şarttır. Enjeksiyon su yalıtımı ile çatlağın genişliğine veya darlına göre ürün kullanılmaktadır. Enjeksiyon sprey izolasyon ekibi olarak kalıcı ve uygun çözümler sunmaktayız.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?