Sprey poliüretan köpük nd

04.06.2020
259
1999 TL

Sprey poliüretan köpük nd çatı arası yalıtımı binanın ısı kaybında yüksek tasarruf sağlar. Sprey poliüretan çatı arası izolasyonunda ulaşılması zor noktalara ve kırılmış yada çatlak bölgelere de sızdığından tavan arası izolasyonu % 100 sağlanılmıştır. Çatı arası yalıtımı için sprey poliüretan en güçlü malzemedir:

Sprey poliüretan köpük nd ile çatılarınızın ısı yalıtımı ; ek yersiz uygulaması; düşük lamda değeri sayesinde daha verimli ısı yalıtımı, sıvı olarak püskürtüldüğü için tüm boşlukları kapatan, tek parça olduğundan su yalıtımına katkı sağlayan, kapalı ortamda uzun yıllar verim alabileceğiniz tek ısı yalıtım sistemidir.

Sprey poliüretan köpük uygulaması görseli

blank

Sprey poliüretan köpük nd uygulama yapılan zemin veya ahşap, metal, metal gibi yüzeylerin ömürleri 2 kat daha uzar.

Sprey poliüretan köpük nd, ile en iyi köpük kaplaması. Dünyanın en iyi ısı yalıtımı malzemesidir. Püskürtme poliüretan köpük uygulaması hızlı ve zahmetsizdir. günde 500 ile 1.500 metrekare arası alanın ısı yalıtım kaplaması yapılmasına olağan sağlar. Sprey poliüretan  elektrik doğal gaz ve fosil yakıt tüketimini azaltarak enerji tasarrufu sağlar.

Ürün Özellikleri
 • Bu nedenle çevre dostu bir üründür.
 • Poliüretan köpük malzemesinin; düşük bir kalınlığı
 • son derece az ısı iletkenliği ve yüksek ısı yalıtım performansı ile hem zaman hem de para yönünden kolaylık sağlar.
Ürün Görselleri

Sprey  poliüretan köpük nd, uygulama yüzeyine basınçlı sprey köpük makinesi  vasıtasıyla püskürtülür. Sıvı poliüretan köpük malzemesinin kesintisiz kaplama özelliği ile ısı köprüleri tamamen yok edilir, birkaç saniye içerisinde kendi hacminin 30-40 katı kadar şişerek poliüretan köpük halini alarak çok düşük ısı iletimi değeri sağlar.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
İletişim sayfasından bizlerden teklif isteye bilirsiniz

Tersinden püskürtülen poliüretan köpük yapılma esnasında hiçbir sızıntı yapmaz zemine tutunarak 8 saniyede reaktive olur. Poliüretan ısı yalıtımı uygulandıktan sonra hijyenik yapıya sahip olması nedeniyle çatı içerisinde temiz homejen örtü tabakası oluşturur. Poliüretan sert köpüğün  üzerine istenildiği zaman basıla bilir ağırlık taşıyıcılığına sahiptir.

Sprey poliüretan köpük nd ile eviniz kışın sıcak yazın ise soğuk olsun.

Poliüretan köpük uygulama sonrası, çatı içerisinde, nemden yağmur, toz ve kuş pisliği gibi haşere, bakteri oluşturacak etkenlerden koruduğu gibi, üzerinde yürünebilir. Sprey poliüretan köpük nd çatılarda, zemine ve ters tavana püskürtülerek yapıla bilen tek ısı yalıtım istemidir.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?