Sprey polyurea malzemesi bilgisi

04.06.2020
192
350.00 m2 si 285.00 m2 si

Püskürtme polyurea su yalıtım malzemesi

POLYUREA KAPLAMA YAPILMASI  Ve DATA Bilgisi

%100 Saf Aromatik Polyurea esaslı,  iki komponentli, solventsiz, çok hızlı kürlenen eksiz su izolasyon sistemi. Sprey şeklinde uygulanan sprey polyurea malzemesi su yalıtım sınıfında en iyisidir.

Yalıtım yapılacak tüm Yüzeylere Epoksi Esaslı Astar Çekilmesi ve Kumlanması

Sprey polyurea malzemesi bilgisi ile uygulama yapılacak yüzeyin hazırlığı uygulama ile yüzeyler toz kir yağ v.b. malzemelerden arındırılacaktır. Temizlenen yüzeylere ortalama 250 gr/m2 olmak üzere; çift bileşenli, solventsiz, %100 saf epoksi esaslı astar rulo veya benzeri malzeme ile sürülecektir.

Astar kurumadan, üzerine silis kumu (0,7-1,0mm kalınlık) serpilerek, yüzey pürüzlü hale getirilecektir. Püskürtme öncesinde yalıtımdan korunacak yüzeyler, cisimler, yapılar v.s. maskelenecek ve yüzey püskürtmeye hazır hale getirilecektir.

POLYUREA PÜSKÜRTME Su İzolasyonu ve Kaplama Yapılması

Yüzeye sürülen astar kurumasını tamamladıktan sonra yüzeye püskürtme polyurea uygulaması yapılacaktır. Kullanılacak çift bileşenli, izosiyanat (A bileşeni) ve polieteramin (B bileşeni) esaslı polyurea püskürtme malzemesi, uçucu organik bileşen içermeyen, en az %500 esnekliğe sahip, en az 2500 psi basınçlı özel püskürtme makinesi ile ve en az 80 C sıcaklıkta püskürtülerek uygulanacaktır. Malzemenin kuruma süresi (jel zamanı) en fazla 10 saniye, yaya trafiğine açılma süresi en fazla 120 saniye olmalıdır.

blank

Sprey polyurea malzemesi uygulanmış hali.

Uygulanacak polyureanın kalınlığı minimum 2,00 mm (2,5 kg/m2) olacaktır. Birleşim noktaları ve kritik detaylarda özel itina gösterilecek ve boşluk, gözenek v.s. bırakılmayacaktır.

blank

Sprey polyurea malzemesi data bilgisi ile sınıfının en iyisi. Malzeme yırtılma ve aşınmaya dayanıklı en güçlü malzemedir. Sıcak uygulama yapısıyla kalıcı çözüm sunar.

NOT: Yırtılma dayanımı güçlendirmesi için köşe birleşim yerleri köşe pah imalatı yapılacaktır.

Polyurea Malzemesinin Kimyasalının Teknik Özellikleri DATA BİLGİSİ

sprey polyurea malzemesi data bilgisi alt da yer almaktadır.

Polyureanın Son kat Olarak Kullanılacağı Alanlarda, Poliüretan Koruyucu Boya Sürülmesi

Püskürtme polyurea malzemesinin garanti ve kullanım koşullarını iyileştirmek için, polyurea püskürtme yapılmış olan tüm yüzeylere tek bileşenli, esnek, UV dayanımlı, poliüretan esaslı top coat boya rulo ile sürülecektir.

ÖLÇÜ: Projede polyurea kaplama m2 yapılan alan hesaplanır.

Ürün Özellikleri
 • Teknik özellikleri ve yapım şartları tariflenen polyurea kaplamanın ve son kat koruyucu boyanın
 • sürülmesi için her türlü malzeme ve sarfiyat kaybı
 • işyerinde yükleme, boşaltma, yatay ve düşey taşıma, iş iskelesi,  işçilik, yüklenici karı ve genel giderleri dahil 1 m2 fiyatı
Ürün Görselleri

Sprey izolasyon uygulama ve malzeme data bilgisi

Sprey polyurea malzemesi, çekme gücü, yırtılma direnci, sertlik, esneklik, taban aşınma, vikosite fiziksel özellikler açısından standartlara haiz olmalıdır. Malzeme ile ilgili teknik özellikler aşağıda belirtilmiştir. Malzeme hızlı körlenme özelliğinde olmalıdır. Düşük veya çok sıcak ısı ortamlarında uygulanabilmelidir. Aşınma ve sürtünme gibi fiziksel etkilere dayanıklı olmalı, ph3 ve ph11 arasındaki asit ve alkalilere kesin dirençli olmalıdır.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Sorunuz mu Var?
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?