Sprey izolasyon neyin nesidir

300.00 TL m2 si 250.00 TL

Sprey izolasyon bilgisi, sprey izolasyon neyin nesidir. Şöyle anlatalım sprey izolasyonu uygulaması ile su ve ısı yalıtım uygulaması yapılmaktadır. Püskürtme şeklinde yapılan spreyi izolasyon. ısı ve su yalıtım uygulamalarında ek yeri, Oluşturmayan. Tek 1 izolasyon. Sistemidir. Sprey izolasyon ile. Her alanda.

sprey izolasyon neyin nesidir? gerzer mobil arac içinde makine ekipmanları ile yapılan ısı ve su yalıtım. Havada karada yer altında. ısı köprüsü oluşturmayacak şekilde uygulama yapılmaktadır. Gelişmiş makine ekipmanları ile. Yaklaşık 1 dakika içerisinde donan. Sprey izolasyon kaplaması. Oldukça. Ekonomik ve. Ömrü uzun 1 yalıtım sistemidir. Sprey izolasyon malzemesi.

 • Bu avantajlardan 1 tanesi. Yapılan uygulamanın ek yeri ısı köprüsünün oluşturmamasıdır.
 • Bu uygulama teknolojisi.
 • Gün geçtikçe her 1 ülkede uygulanmaktadır. Kara, hava deniz her platformda endüstriyel zeminlerde uygulanmaktadır.
 • Sınır yok!
 • Sprey polyurea anın. Darbe dayanımı ve mukavemeti çok yüksek. 1 elastik 1 malzeme olması daha çok tercih edilmektedir..
Ürün Görselleri

Bu makinalarla yapılmaktadır. Poliüretan köpük 3 santim kalınlığında. Bakteri haşere gibi. Fare. Güvercin tarzında hayvanları barındırmaz. Bu malzemede ise yine yangını geciktirici Özelliği sahiptir. Sprey izolasyonunda çok büyük avantajları vardır.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Detaylı bilgi alın.

sprey izolasyon neyin nesidir? teknik bilgi kısaca. Yaklaşık 1 metre kareye 8 ton dayanıklı. V. Alev geciktirici özelliğe sahiptir. Bu malzemenin ismi polyurea dır. Sprey izolasyon, poliüretan köpük ısı yalıtımı uygulaması.

Detaylı bilgi için arayın
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?