Epoksi kaplama fiyatlarmız

04.06.2020
177
28.00 EURO m2 si m2 si 23.00 EURO

Epoksi kaplama fiyatlarımız, her alan için epoksi fiyatları kaliteye görede değişme vizyonu göstermektedir. Fiyatlarımızın belirlenmesi keşif yapılma aşamalarla oluşmaktadır. Epoksi kaplama fiyatlarımız yüzeyin keşif yapılması ve teklif hazırlanması. Epoksi ürünlerin ve uygula gelir gider belirlenmesinin ardından projeye başlanır. Epoksi kaplama kalınlığı 2 milimden başlanır 4 milime kadar çıkmaktadır.

Epoksi zemin hazırlığı

Epoksi zemin hazırlığı yüksek performans olan endüstriyel makine ekipmanlarıyla betonda bulunan çapak veya yüzey düzleştirilir. Gereken tamirler yapılarak epoksi kaplama etaplarına başlanmış olur. Epoksi kaplama fiyatlarımız uygulamanın alan büyüklüne göre sürecek zaman aşımı belirli veya üreten fabrikaya göre bitiş anı belirtilir.

Uygulama öncesi zemin hazırlığı yapılacaktır. Bu  uygulama da  yüzeydeki çatlakları epoksi kaplama astarı ile düzetilir.  Süzgeç  kenarları  gibi  tamirler  ince  temizlikler   firmanın kapsamı içerisindedir.

blank

Epoksi kaplama bitmiş olan zemin kaplama görüntüsü.

Gerekli yerlerde  şantiye   yönetiminin onayından geçmiş  Mastik  yapılacaktır. Gerekli nem ölçülerini ölçümleri  yapılarak  raporlanacak ve saha yönetiminin onayıyla  uygulamaya  başlanacaktır. Zemin  nem ölçümlerinden  dolayı  doğacak  problemler uygulama  yapacak firmaya  aittir.

Oynama riski olan yerler pah bandı yatırılacaktır. Tüm  yüzey  toz ve kirden arındırıldıktan sonra  Zemin hazırlığı biten yüzeye şantiye  yönetiminin onayından geçmiş epoksi esaslı astar ile astarlanacaktır. Astar kat kurumadan (0,2-0,7 mm tane boyutlu ) silis kumu yüzeye serpiştirilecektir.

Epoksi kaplama fiyatlarımız, uygulama ve malzeme fiyat içindedir. Astar kat tam kuruduktan sonra şantiye  yönetiminin onayından geçmiş  polyurea uygulamasına geçilecektir.  Uygulanacak   alanların   balkon niteliğinde  kullanılacağı  için su  izolasyonunu  sağlamak  amaçlı    yanlardan  20 – 40 cm  lik    yüksekliğe kadar uygulanacaktır.

Epoksi kaplama fiyatlarının gerek olmayan elastik malzeme yapılışı

Onaylı  marka epoksi  uygulandıktan sonra  ortalama  3 5 saat içinde kuruyacak kıvamda olacağı için  bu uygulamada  akma   sonradan   yığılma ,atma  gibi  problemler  oluşturmamalıdır. Uygulanan  polyurea püskürtme su yalıtımı, tuz, yağ, benzin ve başka   kimyasal ürünlerden daha etkilisidir.

blank

Epoksi zemin kaplama teknolojisi kaçı çözümler bizden.

Malzemenin dayanımlı ve su geçirmez özellikte olmalıdır. Yapılan  uygulama epoksi kaplama fiyatlarımız alınız!  en az   5 yıl  firma  ve malzeme  garanti kapsamında  olmalıdır. Her  türlü  yatay  düşey  taşımalar   uygulamayı  yapacak  firma  kapsamında  olmalıdır.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?