Sprey izolasyon uygulaması

1.999 TL

Sprey izolasyon uygulaması ile her alanda, sprey termal izolasyon yalıtımın da binalarda veya termal havuzlarda, yapılan sprey izolasyonla poliüretan köpük termal yalıtımı yapılmaktadır. Püskürtme izolasyonla termal yalıtımı ek yeri olmadan ve B2 alev yürütmeyen poliüretan izolasyon sistemidir. Yüzey ne olursa olsun sprey yalıtımla direk güneş ışığına maruz veya sıcak su da olsa boruların da izole etmekteyiz.

Ürün Özellikleri
 • Sprey izolasyon malzemesi olan polyurea su yalıtımı
 • Çatı üzeri püskürtme görüntüsü ile uygulama yapılmaktadır.
Ürün Görselleri

Termal sıcak su veya diğer etkenler olsun püskürtme yöntemiyle serin ortam oluşmaktadır, katsayısı düşuk olması hücresel yapısı diğer ürünlerden iyi olması izolasyon dünyasın da bir numaradır. Sprey poliüretan köpükle ek yeri teşkil etmez ve yekpare izolasyon yapılmaktadır yüzeyde.

Sprey izolasyon uygulaması ile termal havuz diğer yüzeyde ısı köprüsü oluşmadan zemine direk yapışarak izole etmektedir. Temel izolasyon, temel yalıtımı. Hafriyat gerçekleştirilip zemin düzeltme ve sıkıştırma işlemi tamamlandıktan sonra, temelin sudan korunup korozyonun paslanma önlenmesi için zemine 10 cm mıcır dökülür ve üzerine Sprey polyurea kaplaması veya sprey poliüretan Köpük uygulanabilir.

Sprey izolasyon uygulaması ile zemin hakkında bilgiler

Kuruyan gro betonun çevresi temeli içine alacak şekilde tuğlalarla yada temelin yüksekliğinde dökülen bir parapet ile çevrelenir. Atılan poliüretan köpük delinmesi veya yırtılması için 2 santimlik ekstrafor kullanılır. Daha sonrasında iç kısmı tamamen kaplayacak şekilde uygulaması yapılır. Serilen bu atılan poliüretan veya polyurea kaplama temelde kullanılan polyurea konstrüksiyon zarar vermemesi için kalın keçe serilerek korunmaya alınır.

Bodrum ve sığınak katının perde betonları da dökülür ve perdenin dış yüzeyinden. Sprey polyurea kaplaması veya poliüretan kaplaması uygulaması yapıldıktan sonra, temelin altındaki polyurea veya poliüretan köpük ile birleştirilerek Bohçalama işlemi tamamlanmış olur. Temelin etrafı kapatılmadan önce, yer altı sularının ve süzülen yağmur sularının temele zarar verse de polyurea veya poliüretan yapılarak korozyonu ve paslanma önlenmiş önlenir.

Ürünle İlgili Merak Edilenler
Duo dolores et ea rebum?

Sprey izolasyon ısı yalıtım kaplaması sprey poliüretan köpük
blank
Sprey poliüretan köpük ısı yalıtım püskürtme izolasyon kaplaması ile kış yaz terlemeden ve üşümeden faturanıza az ödemenize sağlar.
Sprey poliüretan köpük veya Sprey polyurea kaplaması uygulamalarında mekanların, cephe izolasyonundan
sonra teras ve bina çatı altı izolasyonunda mükemmel sonuçlar vermektedir. En üst katta ikamet eden bina sakinleri sürekli kışın soğuktan, yazın sıcaktan ve tavan akıntılarından şikayetçidirler. Sprey poliüretan bu sorunları tamamen çözmektedir.
blank
Sprey polyurea ile teras su izolasyon kaplaması yapılmaktadır. Darbeye ve çizilmeye karşı çok güçlüdür.
Tek parça uygulama sayesinde ısı köprüleri oluşturmaz, teras ve çatı altlarının soğuk, sıcak ve çatı akıntısı gibi sorunlardan tamamen kurtulmasını sağlar. Uygulama Şekli. Çatı altı uygulamasında son kat olduğundan zemin bütün toz ve rutubetten temizlendikten sonra sprey poliüretan uygulanabilmektedir. Diğer Uygulama Alanları
Sprey izolasyon uygulama yerleri ile uygulama yapılmaktadır.
Çatı-içi izolasyonu, Açık Teras ve Balkon izolasyonu, İç ve Dış Cephe izolasyonu, Endüstriyel Çatı izolasyonu, Tavuk
ve Besi Çiftlikleri izolasyonu, Boru ve Tank izolasyonu, Soğuk Hava Deposu izolasyonu, Kubbe izolasyonu Balıkçı Tekneleri İzolasyonu gibi sprey izolasyon yapılır.

Ürünle Bilgisi
Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?