Sprey su izolasyon kaplaması

355.00 TL M2 si 285.00 TL

Sprey su izolasyon kaplaması ile yapılan yüzeylerde, teknik calışma gerektiren uygulama detayıdır. Sprey su izolasyon kaplaması ile zemin hazırlık ve ürün secimlerinde önemli olması gereken adımlardan birtanesidir. Su yalıtım malzmelerin, yüzeye göre secim olması gerekmektedir.

blank
sprey su izolasyon kaplaması zemin hazırlığı.

Sprey su yalıtım kaplamasıın elastik malzeme ve saf olması hibrit ürünlerindaha çok şap altında uygulnaması gerekmektedir. Sprey izolasyon ekibi olarak 30 yılın vermiş olduğu bilgi birikimi ile türkiye geneli, ve yurt dışı himetimiz devam etmektedir.

Püskürtme su izolasyon kaplaması ek yerinin olmaması tek parça yalıtım yapılması diğer ürünlerden daha iyi bir yalıtım sağlar. Püskürtme izolasyon sprey şeklindeki su yalıtım kaplamasını, her yönden de uygulama esasına ele alır.

blank
Sprey su izolasyon kaplaması konteynor içi su yalıtım uygulaması.

Sprey su izolasyon kaplaması 2 milim kalınlıkta ve 360 rengi olarak müşteri renk secimine sunulur. 2 Milim kalınlıkda az olmamalıdır. Püskürtme su izolasyon kaplaması makine ekimanı ile yapılan yeni nesil izole uygulama sistemidir.

Sprey izolasyon malzemelerinin 3 veya 6 ay raf ömrü olduğu ve soğuk sıcağı tepkisi ile malzemenin içersinde kristelleştirme ile karşılanmaktadır. Sprey izolasyon kaplaması’la yapılan su izolasyon uygulaması 15 yıl uzun ömürlü olduğu kanıtlanmıştır.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?