Sprey izolasyon Timi


Sprey izolasyon timi püskürtme ısı ve su yalıtım, şeklinde yapılan polyurea kaplaması yüksek darbe dayanımı ve elastik özelliği olan teknoloji su yalıtımı. Püskürtme su izolasyonu 1 dk. içerisinde kuruma yapması ve elastik bir su yalıtım kaplama yalıtımdır. Havuz su izolasyon malzemesi yapı kimyasallara dayanıklı, 20 yıl garantili nano teknoloji bir üründür.

Kaliteli ve uygun su izolasyon yalıtım uygulama ve ürünümü arıyorsunuz?
Sprey izolasyon timi 24 yıl kadar yapı sektöründe geliştirici ve uygulayıcı yapı kimyasallar konusun da deneyimli köklü firmadır. Çatımızın altındaki binlerce başarılı projeyle, en güvenilir inşaat şirketlerinden biri olduğumuzu gururla söyleyebiliriz.

Müşterinin tüm seviyelerindeki beklentilerini aşarken en yüksek standartları korumaya çalışıyoruz. Biz sadece taahhütleri yerine getirmekle kalmıyoruz, aynı zamanda en iyi olandan başka hiçbir şey sunmamakla birlikte zorlu son teslim tarihleriyle tanışıyoruz.

blank

Her bir projemizin hedeflerine ulaşmamızı ve hatta aşmamızı sağlayan, duyarlı bir müşteri ilişkisi oluşturmaya amaçlıyoruz. Karşılaşmamızı ve hatta buluşmamızı sağlayan duyarlı bir müşteri ilişkisi yaratmayı hedefliyoruz.

Su izolasyon gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve su izolasyon ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Su izolasyon değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, dinamizmi, kaliteyi, özgün fikirleri, pozitif bakış açısını ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir işbirliği içerisinde çalışmak, en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı sektörlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamak.
Yaptığımız Birkaç Projemiz

Havuz su izolasyon kaplaması püskürtme şeklinde yapılan yeni nesil su izolasyon havuz kaplama sistemi ile yapılmaktadır. Bu yalıtım malzemesi havuz içersin de bulunan kimyasala da dayanıklıdır.

Konteyner iç ve dış kaplaması yeni nesil ürünlerle darbe dayanımı ve elastik yapı nedeniyle oynayan çelikle uyum sağlayan su sızdırmazlık yapmayan yeni nesil teknoloji.

Püskürme polyurea kaplaması su izolasyon dehası bir yalıtım malzemesidir. Sprey izolasyon timi olarak bina veya fabrika dış cephe veya teras balkon ve benzeri yerlerde çok tercih edilen su izolasyon malzemesidir.

blank
Sprey izolasyon timi

Kavcuk esaslı sürme su izolasyon kaplaması bine veya başka suyla akıtma alanları olan yerlerde bir rulo ile sürme şeklinde uygulama yapılmaktadır. Sürme izolasyon teknolojisi olan hem mebran hemde kavcuk esaslı olması 5 yıl gibi garantili bir su yalıtımı

Polyurea kaplaması, sprey püskürtme yöntemi ile yapıldığından dolayı, ek yeri yapmaz. %400 ‘den fazla esneklik ve mükemmel aşınmama özelliğini bir arada bulunduran tek üründür. Bu özelliğinden dolayı zemin kaplama ve su yalıtımı tek bir malzemede birleşmiştir.

Zemin kaplamalarında kullanılan ham madde saf polyurea’dır. Saf polyurea; benzin, yağ ve diğer kirletici maddelere karşı yüksek dayanımlı ve su geçirmezdir. Zemin kaplamalarında özellikle yüksek darbe , aşınma ve kimyasal dayanım istenen gıda, ilaç, kimya ve tekstil gibi endüstriyel ortamlar için uygun bir üründür.

Polyurea kaplaması yapılacak alanın büyüklüğü veya uygulama kalınlığı ne olursa olsun su yalıtımı ve zemin kaplaması ek yersiz yani yekpare olarak yapılır. Su yalıtımı ve zemin kaplamaları doğrudan renklendirerek istendiği renkte uygulanıla bilme avantajının yanı sıra uygulama bittikten sonra RAL renklerinde UV dayanımlı, kimyasal ve fiziksel dayanımlı son kat polyurea üst kat renk seçenekleri yeni yada eski yapılarda renk seçenekleri sunar.

blank
sprey izolasyon su yalıtım kaplaması

Su izolasyon kaplama önemi çeşitli şekilde önem arz eder. Su izolasyon kaplaması uygulama alanlarındaki beton veya fayans şeklinde önem arz etmektedir.

Bunun sebeplerinden bir tanesi günümüz inşaat 6 ayda yapılıp kullanıma hazır hale gelmesinden ve toprak yüzeyine konulan inşaat kış ve yaz su emmesi ve yazın güneşte buharlaşması sebebi çökmelere ve bina oturmalarına neden olup beton de kılcal çatlaklık meydana geliyor. su izolasyon kaplama malzemesi çeşitli şekilde ürünler olup kalıcı ürünlerde mevcuttur.

Su izolasyon malzeme fiyatları genel olarak yerlerin belirlenmesi sonucu metre kare veya kg. gibi fiyat verilmektedir. Su izolasyon fiyatı ürünlerin kalite bakımından veya verilen garanti sayısına göre ve fiyat verilmektedir.

Bu fiyat çalışmaları firmalara göre değişmektedir. sprey izolasyon timin den su izolasyon malzemesi püskürtme veya sürme şeklinde değişmektedir. Su izolasyon kaplama metre karede genel olarak zeminden kaynaklı fiyatlar değişmektedir.

Su izolasyon ürünleri günümüzde hızla yeni nesiller oluşmaya devam etmekte olup su izolasyonun da önemini çit tiye alıyoruz.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  Ayşe Yılmaz
  Ayşe Yılmaz
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?